لوگوی sms.ir

ارسال پیامک ترتیبی یا تصادفی (2)

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک ترتیبی یا تصادفی (۲)

در مقاله ی گذشته به شرح ارسال پیامک از بانک شماره های پنل پیامکی ایده پردازان به صورت تصادفی پرداختیم و هر دو حالت ارسال به صورت تصادفی را معرفی نمودیم. همانطورکه در مقاله قبلی اعلام کردیم جهت ارسال از بانک های شهر و کدپستی ، نقشه ی گوگل و اصناف می توان شماره های انتخابی را به دو صورت تصادفی و ترتیبی ارسال نمود.

در این مقاله به شرح ارسال به صورت ترتیبی را شرح خواهیم داد.

فرض کنید قصد ارسال به بانک شماره ی اصناف را داریم. در ابتدا وارد ماژول ارسال پیامک بر اساس اصناف خاص شده و پس درج متن پیامک وارد بخش گیرندگان می شویم.

مطابق تصویر فوق از قسمت بانک شماره ، صنف مد نظرتان را انتخاب نمایید. به طور مثال در تصویر فوق آموزشگاههای فنی و حرفه ای با تعداد ۱۹۳۰ پیامک انتخاب شده است. در ارسال به صورت تصادفی زمانی که تعدادی کمتر از بانک مد نظر را جهت ارسال انتخاب و پیامک را ارسال می کردیم ، در صورتی که دوباره به همان بانک پیامک ارسال می نمودیم امکان ارسال پیامک به مخاطبین تکراری وجود داشت.

برای حل این مشکل ارسال ترتیبی در سیستم پیام کوتاه ایده پردازان قرار داده شده است. در این نوع ارسال شما در تعداد دفعات ارسال بالا به یک بانک شماره به هر مخاطب ( گیرنده ) یکبار پیامک را ارسال می نمایید.

تنها کافیست نحوه ی ارسال را ترتیبی انتخاب نمایید. پس از انتخاب ، فیلد شروع از ردیف به شما نمایش داده می شود. فرض می کنیم از ۱۹۳۰ شماره قصد ارسال ۵۰۰ پیامک را داریم . در بار نخست ارسال فیلد شروع از ردیف را ۱ قرار می دهیم.

به مخاطبین شماره ی ۱  الی ۵۰۰ بانک انتخابیمان پیام کوتاه ارسال می شود. در دفعه دوم جهت ارسال اس ام اس انبوه نحوه ی ارسال را ترتیبی و گزینه ی شروع از ردیف را ۵۰۱ انتخاب می نماییم زیرا در پیامک اول ارسال شده به ۵۰۰ مخاطب اول پیامک ارسال نموده ایم.

تعداد ارسال را نیز با توجه به شارژ و علاقه تان مجدد انتخاب نمایید. به طور مثال بار دوم نیز ۵۰۰ پیامک ارسال می نماییم. در این روش به مخاطب ۵۰۱ الی ۱۰۰۰ پیامک ارسال می گردد. به همین ترتیب در ارسال بعدی شروع از ردیف را ۱۰۰۱ درج نموده و تا انتهای ارسال به کل شماره های بانک به همین روش ادامه می دهیم.

در انتها طی بازه های زمانی متفاوت پیامک مد نظرتان را به کل شماره های بانک انتخابیتان بدون ارسال پیامک تکراری ارسال نموده اید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x