لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک تبریک سال نو

ExpensiveOrCheap

ارسال پیامک تبریک سال نو

با نزدیک شدن به سال جدید بسیاری از شرکت ها ، موسسات و یا افراد حقیقی از سامانه های پیامک انبوه برای ارسال پیامک های تبریک سال جدید به مشتریان و مخاطبان مد نظرشان استفاده می نمایند. با این روش می توانید از قبل پیامک هایتان را مشخص نموده و در لحظه ی تحویل سال و یا پس از آن با اطمینان از ارسال پیامک هایتان ، پیام تبریکتان را ارسال نموده و از تعطیلات خود لذت ببرید و نگرانی بابت ارسال پیامک به صورت تکی توسط تلفن همراه و یا عدم رسیدن پیامک به مخاطبان به دلیل ترافیک بالای ارسال های پیامکی ، نداشته باشید. در این مقاله به روش های قابل استفاده برای افراد حقیقی و تمامی شرکت ها و اصنافی که قصد ارسال پیامک های تبرک سال نو با سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان را دارند خواهیم پرداخت.

اولین قدم در راستای ارسال پیامک های تبریک ، ساخت دفترچه تلفن و یا وارد نمودن شماره ی مخاطبین در یک فایل اکسل یا متنی می باشد. به عبارتی شما می بایست شماره ی گیرندگان مد نظراتان هنگام ساخت دستور ارسال به سامانه پیامک انبوهتان با یکی از روش های ذکر شده وارد نمایید.

دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه ایده پردازان امکان ذخیره ی شماره ها را همراه با گروهبندی برای کاربران فراهم ساخته و شما علاوه بر شماره ی تلفن همراه مخاطبان می توانید اطلاعات دیگری از قبیل نام و نام خانوادگی و … را وارد نموده و متن پیامک تان را همراه با اطلاعات هر شخص ارسال نمایید. ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن قابلیت ارسال با اطلاعات مخاطبان را برای شما کاربران محترم فراهم نموده و شما تنها با نوشتن یک متن و انتخاب گیرندگان می توانید متن پیامک تبریکتان را با توجه به اطلاعات هر مخاطب ارسال نمایید. به طور مثال : خانم احمدی عزیز ، سال نوی شما مبارک! پیشوند و نام مخاطب در این پیامک با توجه به پیشوند و نام ذخیره شده برای هر مخاطب در دفترچه تلفن تغییر و برای وی ارسال می گردد.

پس از نوشتن متن پیامک و مشخص نمودن گیرندگان در ماژول ارسال پیامک ساده ، در بخش زمان ارسال می توانید زمان مد نظرتان را جهت ارسال پیامک مشخص نمایید. به طور مثال در تاریخ ۲۱ اسفندماه ، ارسال را برای ۲۹ اسفندماه تنظیم و تایید نمایید. این بخش به شما کاربران محترم علاوه بر امکان مشخص نمودن تاریخ ، امکان تغییر زمان ارسال را نیز میسر می سازد و می توانید پیام کوتاهتان را در ساعت مد نظرتان ارسال نمایید. ماژول ارسال زماندار پیشرفته نیز از دیگر امکانات سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان می باشد که امکان ارسال در زمان های مختاف را برای شما امکان پذیر ساخت و شما می توانید پیامک مد نظرتان را در ابتدای فروردین ماه مشخص و ارسالتان را اتوماتیک انجام دهید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x