لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند

اسپم ممنوع

شرایطی وجود دارد که شما می توانید به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند از طریق سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک داشته باشید .

این افرادی که شماره موبایل آنها در بلک  لیست مخابراتی قرار دارد ، کسانی هستند که پیامک تبلیغاتی خود را به روش های مختلف غیر فعال کرده اند ، اگر این اشخاص مشتری شما هستند ، یعنی خودشان شماره موبایلشان را به شما داده اند تا شما اطلاعات خاصی را برایشان پیامک نمایید ، می توانید به این اشخاص پیامک ارسال کنید ، برای اینکار باید این مراحل را طی کنید :

۱ – یک شماره پیامکی از پیش شماره های ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ یا ۰۲۱ داشته باشید 

۲ – با کارشناس مربوطه در شرکت ایده پردازان الکترونیک تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید 

۳ – فرم مربوطه مربوط به خدماتی کردن خطوط را تکمیل کنید و برای ما ارسال کنید

بقیه مراحل اداری توسط ما انجام می پذیرد ، نامه شما به اپراتور ابلاغ می شود و شرکت همراه اول دسترسی ارسال را برای شماره فوق فعال می نماید که حدودا بین ۲ تا ۴ هفته زمان می برد .

دقت داشته باشید که پیامک های شما از شماره پیامک خدماتی نباید تبلیغاتی باشد و باید به کسانی ارسال شود که از دریافت این پیامک ها رضایت کامل دارند ، به عبارت بهتر پیامک اسپم یا بالک (انبوه) ارسال نکنید .

سامانه پیام کوتاه این امکان را دارد که شما هم یک خط پیامکی خدماتی داشته و هم یک خط تبلیغاتی و در صورت نیاز از هرکدام که تمایل داشتید استفاده نمایید .

اسپم ممنوع

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x