لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک به جای تماس تلفنی

TellReplacedBySMS

اگر ارسال پیامک به مشتریان را بهترین روش ندانیم، می توانیم ارزانترین روش و مطمئن ترین روش اطلاعرسانی به مشتریان و مخاطبان دانست.

در بسیاری از شرکتها و مجموعه ها، کاری را انجام می دهند که می توان ابتدایی ترین روش برقراری ارتباط با مشتریان دانست. برقراری تماس تلفنی با مشتریان، علاوه بر اینکه زمان زیادی از شما و یا کارمندان شما خواهد گرفت، هزینه بالاتری نیز نسبت به ارسال پیامک از طریق سامانه های ارسال و دریافت اس ام اس دارد.

در صورتی که یک شخص در طول یک روز، تمام توان خود را به کار ببرد، می تواند بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر تماس تلفنی برقرار کند. این در صورتی است که ممکن است مشتریهای شما در موقعیتی نباشند که بتوانند پاسخ گوی شما باشند و همین درصد تماسهای موفق شما را کاهش خواهد داد.

همین کار از طریق پیام کوتاه تنها ۳ دقیقه زمان خواهد برد. شاید بگویید در سیستمهای ارسال اس ام اس ، وارد کردن نام و یا سایر مشخصاتی که ممکن است به ازای هر شخص متفاوت باشد زمانبر خواهد بود. اما استفاده از ماژول ارسال هوشمند این کار را برای شما بسیار راحت خواهد کرد. از طریق استفاده از این ماژول هیچ محدودیتی در ارسال نخواهید داشت، به عنوان مثال ارسال ۵۰۰۰۰ عدد پیامک هوشمند در کمتر از یک ساعت انجام خواهد پذیرفت.

مهمترین نکته ای که در جایگزینی پیامک به جای برقراری تماس تلفنی خوددنمایی خواهد کرد و تاثیر خود را به مرور زمان خواهد گذاشت، تغییر دید مشتری نسبت به شرکت و فعالیت شما خواهد بود. استفاده از پیامک در یادآوری رویدادی خاص و یا اعلام نتیجه استعلام انجام شده ای توسط مشتری، نگاه مخاطب شما را تغییر خواهد داد و ناخودآگاه، تصور وی را نسبت به کسب و کار شما دگرگون خواهد نمود.

کاهش هزینه نیز از دیگر مزایای استفاده از روشهای مدرن نسبت به روشهای قدیمی می باشد. هزینه هر تماس تلفنی شما می تواند با هزینه ارسال پیامک اینترنتی برای ۱۰۰ نفر، برابری نماید.

TellReplacedBySMS

به جای آنکه هزینه خود و زمان نیرویتان را برای برقراری تماس تلفنی با مشتریان هدر نمایید، می توانید همین هزینه و زمان را برای ارتقای سایر بخشهای خود صرف نمایید.

حتما قبل از انجام هر یک از موارد فوق، آن را با کسب و کار خود تطبیق دهید و سپس آنها را اجرا نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x