لوگوی sms.ir

ارسال پیامک بر اساس شهر و کد پستی (2)

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک بر اساس شهر و کد پستی (۲)

جهت استفاده از این بانک اطلاعاتی باید کاربر سامانه پیامکی sms.ir   باشید . زمانی که نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت وارد کردید و پنلتان نمایش داده شد ، در سمت چپ پنل منوهای سامانه پیامک در دسترس شما می باشد .

 اولین منو ، ارسال پیامک است که با کلیک بر روی آن زیر منو ها به شما نمایش داده می شود . سومین زیر منو یعنی ارسال بر اساس شهر و کد پستی را انتخاب نمایید .

پس از انتخاب بانک ارسال بر اساس شهر و کد پستی پنجره این بانک برای شما باز خواهد شد و ارسال شما پس از طی کردن ۴ مرحله زیر انجام می شود :

  • متن پیامک : در این بخش متن مورد نظر برای ارسال را تایپ نمایید یا از پیش نویستان استفاده کنید که از آیکن های کنار کادر سفید رنگ قابل انتخاب می باشد . البته جهت استفاده از پیش نویس باید قبلا متن خود را در قسمت پیش نویس ها ذخیره کرده باشید . شایان ذکر است که در پایین کادر سفید رنگ به تعداد پیامک و کاراکتر های تایپ شده دقت نمایید هرچه تعداد پیامک شما بیشتر شود هزینه ارسالتان به همان مقدار افزایش خواهد داشت .
  • گیرندگان : در این مرحله باید گیرندگان شما مشخص شود که به چه کسانی ارسال شما انجام می شود . در ابتدا امر به کادر قرمز رنگ سمت چپ یعنی بانک شماره موبایل استان و شهر ها توجه نمایید در این کادر است که محدوده ارسالی شما انتخاب می شود ، پس روی متن گزینه ( جهت انتخاب محدوده مورد نظر کلیک نمایید ) کلیک نمایید تا زیر منو ها برای شما نمایش داده شود ، سپس مجددا روی هر زیر منو که مدنظرتان می باشد کلیک کنید تا مجموعه خرد تر شود ، این کار را تا جایی ادامه دهید که روبروی زیر منو به جای (۰) به شما عدد نمایش دهد سپس می توانید دایره محدوده را انتخاب نمایید تا مشکی رنگ شود .

پس از انتخاب محدوده در سمت راست تعداد ارسالتان را مشخص نمایید البته توجه داشته باشید که تعداد ارسال شما نباید از تعداد شماره های مجموعه ای که انتخاب کرده اید تجاوز کند . به طور مثال اگر محدوده انتخابی شما ۸۰۰۰ شماره موجود دارد شما نباید تعدادی بیش تر از ۸۰۰۰ انتخاب نمایید .

سپس نحوه ارسال خود را انتخاب کنید که تصادفی یا ترتیبی ارسال شود ، البته پیشنهاد می شود نحوه ارسالتان را ترتیبی انتخاب نمایید زیرا در ارسال تصادفی امکان دارد به یک شماره دو بار پیامک ارسال شود و هزینه شما سوخت خواهد شد .

سه فیلد آخر ( از شماره ، تا شماره ، شماره ) جهت فیلتر کردن می باشد و می توانید این سه کادر را خالی بگذارید و به مرحله بعد بروید .

  • زمان ارسال : در این قسمت می توانید زمان ارسال خود را مشخص کنید که در زمان کنونی ارسال شود یا در زمانی که شما تعیین می نمایید .
  • ارسال : در این مرحله پس از تعیین شماره فرستنده و کلیک بر روی گزینه انتخاب و ادامه پنجره نهایی ارسال به شما نمایش داده می شود که در این پنجره اطلاعات ارسالتان موجود می باشد که پس از چک کردن این اطلاعات آن را تایید نمایید تا ارسال شما انجام شود .

پس از ارسال پیامک گزارش پیامهای ارسالی شما و شماره گیرندگان قابل نمایش می باشد که می توانید آن را در بخش گزارشات پیامهای ارسالی مشاهده نمایید .

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x