لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت (2)

مدیر یک دقیقه ای

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت (۲)

در مقاله قبل توضیحاتی پیرامون بانک اطلاعاتی سن و جنسیت داده شد و  در این مقاله نحوه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت را برای شما شرح خواهیم داد .

برای ارسال به این بانک اطلاعاتی پس از ورود به پنلتان در سمت چپ منو ارسال پیامک را انتخاب نمایید سپس زیر منو ارسال بر اساس سن و جنسیت را انتخاب کنید ، در این بانک نیز همانند بانک های اطلاعاتی دیگر جهت ارسال باید ۴ مرحله را طی نمایید که به شرح زیر می باشد :

  • متن پیامک : در مرحله اول بایستی متن مورد نظرتان را جهت ارسال تایپ نمایید . شایان ذکر می باشد که در هنگام وارد کردن متن در کادر سفید رنگ به تعداد پیامک و کاراکتر های تایپ شده همواره توجه داشته باشید زیرا هرچه تعداد پیامک شما بیشتر شود هزینه ارسالتان به تناسب بالا خواهد رفت . در این بخش می توانید از پیش نویس هی ذخیره شده توسط خودتان نیز استفاده نمایید .
  • گیرندگان : در این مرحله باید مخاطبان شما مشخص شود که قصد ارسال پیامک به چه کسانی را دارید ؟ در سمت چپ این بانک کادر قرمز رنگی وجود دارد که باید شماره ها را از این بخش انتخاب نمایید ، در خط آخر همان کادر با تیتر بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت روی متن ( جهت انتخاب اپراتور و شهر مورد نظر کلیک نمایید ) کلیک کنید تا زیر منو ها به شما نمایش داده شود . پس از نمایش زیر منو می توانید منو دلخواه خود را انتخاب کنید تا مجددا زیر منو برای شما باز شود ، این کار را تا زمانی انجام دهید که به شهر دلخواه خود برسید سپس شهر را انتخاب کنید و به کادر سمت راست بروید . در این کادر ابتدا باید رنج سنی ، جنسیت و نوع گیرندگان را انتخاب نمایید سپس روی گزینه محاسبه تعداد کلیک کنید تا به شما نمایش دهد که با توجه به فیلد های انتخابی شما چه تعداد شماره وجود دارد . سپس تعدادی برابر یا کمتر از تعداد اعلام شده را در کادر تعداد ارسال وارد نمایید و به مرحله بعد بروید .
  • زمان ارسال : در این مرحله توسط شما زمان ارسال مشخص می شود که در زمان کنونی یا در زمان تعیین شده ماه جاری ارسال انجام شود .
  • ارسال : در مرحله آخر شماره خط فرستنده را انتخاب نمایید تا کادر اطلاعات ارسال به شما نمایش داده شود . در این کادر تمامی موارد ارسال شما اعم از تعداد ارسال ، از سن ، تا سن ، جنسیت ، نوع گیرندگان ، هزینه و زمان ارسال به شما جهت چک کردن نشان داده می شود که پس از تایید نهایی و ثبت ، ارسال شما انجام خواهد شد .

لازم به ذکر است نیازی به ماندن در پنل تا پایان ارسال نمی باشد و پس از تایید ارسال می توانید بلافاصله از پنلتان خارج شوید .

در صورت نداشتن پنل و تمایل به ثبت نام در سایت sms.ir  می توانید گزینه ثبت نام را در بالای همین صفحه انتخاب نمایید .

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x