لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت (1)

خط اختصاصی متناظر

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت (۱)

یکی دیگر از بانک های اطلاعاتی شماره در سامانه ارسال پیامک ایده پردازان ، بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت می باشد .  ماهیت این بانک اطلاعاتی تبلیغاتی می باشد . جهت تبلیغ محصولات و خدمات از تمامی بانک های اطلاعاتی می توان استفاده کرد و هر صنف با توجه به فعالیت خود می تواند بانکی که کاربرد بیش تری دارد را انتخاب نماید .

این بانک برای بسیاری از اشخاص و مجموعه ها مورد استفاده می باشد به خصوص اصنافی که هدف آن ها یا مخاطبانشان محدود و مشخص شده است . به طور مثال یک آموزشگاه کنکور جامع هدف مشخصی دارد و به افرادی باید تبلیغات انجام دهد که محدوده سنی خاصی داشته باشند یا یک آرایشگاه زنانه نیازی به ارسال پیامک به آقایان را ندارد و اگر بخواهد به هر دو جنسیت ارسال پیامک داشته باشد در واقع نصف هزینه ای که صرف می کند بازده نداشته و سوخت می شود .

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت علاوه بر مزایای ذکر شده معایبی نیز دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد :

اول : در این بانک ارسال پیامک امکان انتخاب محدوده و منطقه مورد نظر وجود ندارد یعنی فقط می توانید شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید و شاید خیلی از کاربران تمایل داشته باشند که منطقه را نیز انتخاب کنند که این امکان را ارائه نداده است .

دوم : به دلیل آن که بانک اطلاعاتی ارسال بر اساس سن و جنسیت از اپراتور ۵۰۰۰ تهیه شده است ، این اپراتور امکان ارسال پیامک از اپراتور های دیگر همانند ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ و … را نمی دهد ، در صورتی که ارسال پیامک به بانک های اطلاعاتی دیگر در سایت sms.ir همانند شهر و کد پستی ، ارسال به اصناف و … با تمامی شماره های اختصاصی انجام می شود .( لازم به ذکر می باشد که پس از ارسال به این بانک ، اپراتور به دلیل مسائل امنیتی امکان مشاهده شماره ها را نمی دهد . ) 

سوم : اپراتور ۵۰۰۰ محدودیت زمان ارسال دارد و به صورت تقریبی از ساعت ۲۰ تا ۷ صبح روز بعد ارسال انجام نمی دهد .

چهارم : در هر ارسال تبلیغاتی تعداد انبوهی از شماره ها بلک لیست مخابرات می باشد و دریافت sms تبلیغاتی ندارند ، اپراتور ۵۰۰۰ که ارسال بر اساس سن و جنسیت را انجام می دهد هزینه شماره های بلک لیست را به صورت اتوماتیک برگشت نمی دهد و این موضوع باعث می شود که به اندازه هزینه انجام شده بازخورد دریافت نشود .

امید است با این مقالات بتوانید بانک اطلاعاتی مناسب مجموعه خود را انتخاب نمایید …

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x