لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک بر اساس اصناف

کلاهبرداری پیامکی

ارسال پیامک بر اساس اصناف

در سامانه پیامکی ایده پردازان بانک شماره برای ارسال های تبلیغاتی کاربران به صورت رایگان قرار گرفته شده است . بانک شماره بر اساس شهر و کدپستی ، نقشه گوگل ، اصناف و یا سن و جنسیت بانک های موجود در پنل پیامکی می باشند. در این مقاله به آموزش شیوه ی ارسال بر اساس بانک اصناف خواهیم پرداخت.

این ماژول در منوی ارسال پیامک قرار گرفته است. وارد پنل پیامکیتان شده و از منوی ارسال پیامک بر روی ارسال به اصناف خاص کلیک نمایید. همانند تصویر زیر در قسمت متن پیامک ، متن مد نظرتان را جهت ارسال درج نمایید. تعداد بخش های پیامک و کاراکترها در قسمت پایین کادر قابل مشاهده می باشد. دقت نمایید در صورتی که تعداد بخش های پیامک شما بیش از عدد ۱ شود مانند ۲ ، هر پیامک شما معدل ۲ پیامک می باشد.

پس از درج پیامک وارد مرحله بعد قسمت گیرندگان شده و از کادر بانک شماره موبایل اصناف بر روی گزینه ی  (جهت انتخاب صنف مورد نظر خود کلیک نمایید. ) کلیک نمایید. دقت نمایید بر روی جمله کلیک نموده و دایره کناری را انتخاب ننمایید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، دسته بندی اصناف قابل مشاهده می باشد. به طور مثال صنف نرم افزار و سخت افزار رایانه را انتخاب می نماییم. جهت انتخاب مجدد بر روی جمله کلیک می نماییم.

پس از انتخاب دسته ها زیر دسته ها همراه با تعداد شماره های هر بانک قابل مشاهده می باشد. به طور مثال برنامه نویسان تعداد (۲۰۷۱) شماره دارد. تعداد مد نظرتان را با توجه به تعداد شماره ی بانک انتخاب کرده و در کادر تعداد ارسال درج نمایید. دقت کنید حتما دایره کنار برنامه نویسان را با کلیک بر روی آن پر رنگ نمایید.

نکته ) تعداد پیامک های شما جهت ارسال می بایست با شارژ شما مطابقت داشته باشد. به طور مثال اگر ۱۰۰ پیامک شارژ داشته و متن پیامک شما دو بخشی می باشد تعداد ۵۰ نفر جهت ارسال انتخاب نمایید.

دو نوع نحوه ارسال وجود دارد : تصادفی و ترتیبی

جهت ارسال به صورت تصادفی با توجه به مثال بالا با انتخاب ۵۰ شماره ، ۵۰ شماره از بین ۲۰۷۱ شماره به صورت رندوم انتخاب و ارسال انجام می گردد.

انتخاب ترتیبی برای جلوگیری از ارسال به صورت تکراری می باشد. شما با انتخاب ارسال ترتیبی گزینه شروع از ردیف را مشاهده می نمایید.

با درج عدد یک در فیلد شروع از ردیف و انتخاب۵۰ شماره جهت ارسال ، سامانه از رکورد ۱ الی ۵۰ پیامک ارسال می نماید. در سری بعد جهت ارسال به همین بانک می توانید شروع از ردیف را ۵۱ انتخاب نمایید تا به شماره های تکراری ارسال انجام نگردد.

فیلد از شماره تا شماره جهت فیلتر شماره های انتخابی جهت ارسال می باشد. به طور مثال شما می توانید ارسال هایتان را تنها به شماره هایی که ابتدای آن با ۰۹۱۴ آغاز می گردد انتخاب نمایید. تنها کافیست در قسمت از شماره ۰۹۱۴۱۰۰۰۰۰ و از در قسمت تا  شماره ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۹۹ را وارد نمایید. لازم به ذکر است فیلتر شماره ها الزامی نمی باشد.

پس انتخاب گیرنده و پر نمودن فیلدهای مربوطه به مرحله بعد ( زمان ارسال ) خواهیم رفت . در این مرحله زمان ارسال را انتخاب هاییم کرد.

اگر هم اکنون قصد ارسال پیامک دارید ارسال در زمان کنونی را انتخاب نماییدو در صورتی که زمان و یا تاریخ دیگری مد نظر شما می باشد ارسال در زمان مشخص شده را انتخاب نموده ، زمانتان را انتخاب نموده و به مرحله بعد وارد شوید.

مرحله ارسال ، مرحله آخر می باشد. شماره فرستنده که خط پیامکیتان می باشد را انتخاب نموده و بر روی انتخاب و ادامه کلیک نمایید.

پس از مشاهده گزارش کوتاهی از ارسال و پیامک های انتخابی شما ، ارسال های شما در صف ارسال قرار خواهد گرفت. شماره های ارسال شده از منوی گزارش های ارسال و دریافت ، پیامک های ارسالی قابل مشاهده می باشد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x