لوگوی sms.ir

ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران در نمایشگاه

ExpensiveOrCheap

ارسال پیامک انبوه برای غرفه داران در نمایشگاه

سالانه برای اصناف مختلف در سراسر کشور نمایشگاه های داخلی و بین المللی بر گزار می گردد. در این نمایشگاه ها مشتریان جهت بررسی شرکت ها و همکاران هر صنفی جهت معرفی خود و امتیازات متمایزشان نسبت به سایرین حضور پیدا می کنند. به طور مثال نمایشگاه الکامپ که امسال در تاریخ ۲۵ الی  ۲۸ آذر ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد و تمامی شرکت های حوزه فناوری و اطلاعات ، الکترونیک و اینترنت حضور به عمل می آورند. شرکت ایده پردازان نیز در سالن خلیج فارس آماده ی حضور همه ی کاربران و مشتریان خواهد بود.

حال در این مقاله به فواید استفاده از سامانه های پیامکی در نمایشگاه ها خواهیم پرداخت. قطعا هدف اصلی شرکت در نمایشگاه معرفی و جذب مخاطب و مشتری بیشتر می باشد. در بسیاری مواقع افراد خود را با حضور در غرفه ی شما معرفی کرده و اطلاعاتی از نیازهایشان به شما ارائه می دهند که به دلیل جمعیت بالا و یا عدم جمع آوری دقیق اطلاعات ، بسیاری این اطلاعات مهم و کاربردی از بین می روند.

پنل پیامکی ایده پردازان به شما این امکان را می دهد تا بلافاصله پس از حضور افراد شماره ی آنان را در دفترچه تلفن سامانه پیامکیتان ذخیره نمایید و اطلاعات کامل کاربر را به صورت حضوری از وی دریافت نموده و با توجه به نوع فعالیت و درخواست وی در گروه های مختلف ذخیره نمایید. حتی شما می توانید از ویژگی متمایز و پر طرفدار پنل پیامکی ایده پردازان که ماژول باشگاه مشتریان می باشد استفاده نمایید.

با استفاده از این ماژول می توانید به مشتریان اعلام نمایید تا با ارسال کلیدواژه ی ثبت نام که توسط شما انتخاب می گردد به آسانی عضو مخاطبین باشگاه مشتریان شما شوند و شما برای تمامی این افراد امکانات متمایز و یا ویژه ی نمایشگاه را ارائه دهید.

ماژول باشگاه مشتریان علاوه بر اینکه با ارسال پیامک توسط مشتریان به آنان امکان عضویت در مخاطبین ویژه ی شما را می دهد ، امکان عضو نمودن مخاطبین مانند دفترچه تلفن و یا به صورت کلی همراه با فایل اکسل را برای شما نیز امکان پذیر می سازد.

از ویژگی های مهم ماژول باشگاه مشتریان ارسال پیامک به لیست سیاه و یا بلک لیست ها می باشد که با این امکان شما می توانید به تمامی مشتریانتان حتی افرادی که پیامک تبلیغاتیشان را مسدود کرده اند پیامک ارسال نمایید.

امکانات دیگر سامانه ی پیامک مانند دریافت پیامک ، امکان دریافت پیشنهادات کلیه شرکت کنندگان و بررسی نظرات آنان را نیز بعد از زمان حضور در نمایشگاه برای شما میسر می سازد. امکانات ذکر شده تنها گوشه ای از امکانات پنل پیامکی ایده پردازان می باشد و قطعا قابلیت های ویژه ای جهت ارائه ی امکانات به مخاطبینتان را با استفاده از این سامانه به دست خواهید آورد.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x