لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک به اصناف خاص (1)

ارسال پیامک به اصناف خاص (۱)

یکی از روش های تبلیغات پیامکی ارسال پیامک انبوه به بانک اطلاعاتی اصناف می باشد ، که این بانک در تمامی پنل ها قرار ندارد و برخی از سامانه های ارسال پیامک این امکان را برای کاربرانشان فراهم کرده اند .

برخی از کاربران پنل پیامکی ، تمایل دارند برای جامع هدف مشخصی تبلیغات انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریانشان از آن صنف تامین می شود .

مثال ارسال پیامک به اصناف خاص :

شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازی به تبلیغات برای عموم مردم را ندارد و جامع هدف او پزشکان و متخصصین بیمارستان ها می باشد یا یک کارگاه تولید کیف نیاز به ارسال پیامک به فروشندگان کیف را دارد تا تبلیغات موثر تری داشته باشد .

برای ارسال پیامک به بانک اطلاعاتی اصناف خاص بهتر است چند نکته درباره این بانک بدانید :

مورد اول : بانک اطلاعاتی ارسال به اصناف خاص فقط شامل شماره های همراه اول می باشد و بانک شماره ایرانسل و رایتل در این ماژول موجود نمی باشد .

لازم به ذکر است به دلیل تعداد بالای شماره های خاموش خطوط ایرانسل این بانک فقط برای شماره های همراه اول ارائه شده است .

مورد دوم : به طور کلی این بانک اطلاعاتی برای کل ایران می باشد و فقط بعضی از اصناف بزرگ همانند صنف نظام مهندسی به تفکیک شهر ، شماره ها ارائه شده است .

مورد سوم : اشخاصی که بلک لیست مخابرات باشند یعنی دریافت پیامک تبلیغاتی نداشته باشند پیام شما را دریافت نخواهند کرد .

شایان ذکر است اگر شماره اختصاصی شما از سرشاخه ۱۰۰۰  یا ۳۰۰۰ باشد هزینه بلک لیست ها به صورت اتوماتیک به حسابتان برگشت داده می شود اما اگر با خطوط ۰۲۱ یا ۵۰۰۰ ارسال پیامکتان را انجام دهید این هزینه به صورت اتوماتیک به پنلتان برگشت داده نخواهد شد .

ایده پردازان به کاربرانش پیشنهاد می کند که با خطوط ۱۰۰۰ یا ۳۰۰۰ ارسال پیامکشان را انجام دهند زیرا به طور تقریبی ۶۰% هر ارسال انبوه را شماره های بلک لیست تشکیل می دهد و ارسال از این خطوط مقرون به صرفه تر خواهد بود .

در صورتی که کاربر پنل پیامکی ایده پردازان نباشید و تمایل به ارسال پیامک به این بانک اطلاعاتی را داشته باشید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام نمایید .

در این مقاله درباره ماژول ارسال پیامک به بانک اصناف خاص توضیحاتی داده شد و در مقاله بعد نحوه ارسال پیامک به این بانک اطلاعاتی شرح داده می شود .

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x