لوگوی sms.ir

ارسال پیامک از موبایل

ارسال پیامک انتخاباتی

ارسال پیامک از موبایل

جهت استفاده از پنل های کاربری ارسال پیامک ، اتصال به اینترنت ضروری بوده و سامانه ارسال پیامک نرم افزاری تحت وب می باشد .

اما گاهی اوقات پیش می آید که برخی از کاربران به اینترنت دسترسی ندارند ، اما در آن زمان نیاز به استفاده از پنل و ارسال پیامک به صورت انبوه یا تکی را دارند .

شرکت ایده پردازان برای این دسته از کاربران راه کاری تحت عنوان ماژول ارسال از موبایل ارائه داده است و نیاز دسته نامبرده از کاربران با این ماژول مرتفع می شود که با ارسال یک کد دستوری به شماره اختصاصی پنل ارسال پیامک شما بدون اتصال به اینترنت میسر خواهد شد .

بعضی از مشتریان بر این باورند که با استفاده از این ماژول می توانند ارسال پیامک خود را با شماره موبایلشان انجام دهند ، یعنی پس از ارسال پیامک به مخاطب به جای شماره اختصاصی پنل ، شماره موبایلشان نمایش داده شود ، اما کارکرد این ماژول به همان صورت که در بالا خدمت شما گفته شده است می باشد .

هزینه فعالسازی ماژول ارسال از موبایل در پنل پیامک sms.ir   سالیانه معادل ۸۵۰ پیامک می باشد ، بدین معنا که با کسر ۸۵۰ پیامک از شارژ حساب کاربری شما این ماژول یک سال در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید ارسال پیامک خود را به تعداد دلخواه از این ماژول انجام دهید .

شایان ذکر است که در گران ترین حالت بهای تمام شده ماژول ۱۴۴۰۰ تومان محاسبه می شود و کاهش یا افزایش هزینه ماژول به تعرفه ارسال پیامک شما وابسته است که هرچه تعرفه شما پایین تر باشد بهای ماژول کمتر محاسبه خواهد شد .

کاربران قبل از خرید ماژول می توانند به صورت آزمایشی ۲۴ ساعت از ماژول استفاده نمایند و پس از تست آن اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهند .

پس از ورود به پنل ، در منو های سمت چپ گزینه ارسال و دریافت اتوماتیک را انتخاب کرده و سپس زیر منو ارسال از موبایل را انتخاب نمایید . در بالای پنجره باز شده گزینه استفاده به صورت آزمایشی و خرید ماژول قرار دارد که می توانید هر یک از آن ها را انتخاب نمایید .

اگر شما نیز به ماژول ارسال از موبایل نیاز دارید و پنل کاربری دریافت نکرده اید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید .

در مقالات بعد نحوه استفاده از این ماژول کاربردی را شرح خواهیم داد .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x