لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک از طریق ایرانسل یا شهر و کدپستی؟

SMSMarketing

ارسال پیامک از طریق ایرانسل یا شهر و کدپستی؟

سامانه پیامکی ایده پردازان ارسال پیامک های منطقه ای را به شماره های ایرانسل و همراه اول انجام می دهد. این ارسال ها از طریق دو ماژول ارسال پیامک بر اساس شهر و کدپستی ( یا نقشه گوگل ) و یا از طریق ارسال از دکل ایرانسل یا همان  BTS انجام می گردد. در این مقاله به شرح تفاوت های این دو ماژول خواهیم پرداخت.

  1. همانطور که از نام ارسال از دکل ایرانسل پیداست ، ارسال پیامک های BTS به شماره های ایرانسل می باشد. شماره های بانک شهر و کدپستی و یا نقشه گوگل ۹۵% همراه اول می باشد.
  2. شماره های ایرانسل بروز بوده و شماره هایی ایست که ۴۸ ساعت قبل از درخواست ارسال شما از منطقه ی انتخابیتان جمع آوری شده است. شماره های شهر و کدپستی برای تقریبا ۲ سال گذشته بوده و تا کنون بروز رسانی نشده است.
  3. ارسال های BTS توسط خود ایرانسل انجام می گردد. شماره ها در انتهای ارسال قابل مشاهده نمی باشد و گزارشی جهت دلیوری به درخواست کننده ارسال نمی گردد. ( لازم به ذکر است از آنجا که کلیه ارسال ها توسط اپراتور ایرانسل انجام می گردد ، ارسال ها به شماره های آزاد و فعال انجام شده و می توانید شماره ی خودتان را نیز جهت تست به لیست شماره ها بیافزایید. )

ارسال های شهر و کدپستی از طریق خود سامانه پیامکی شما انجام شده و پس از ارسال می توانید لیست شماره ی گیرندگان را در قسمت گزارش های ارسال دریافت – پیامک های ارسالی مشاهده نمایید. در صورتی که در ارسال پیامک انبوه خود از خطوط ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ استفاده می نمایید ، هزینه ارسال به شماره های بلک لیست به حساب شما به صورت اتوماتیک بازگشت داده می شود. همچنین خط ۳۰۰۰ دارای دلیوری بوده و می توانید وضعیت ارسال هایتان را به طور دقیق مشاهده نمایید.

  1. هزینه ی ارسال های BTS ، ۱۱۱ ریال می باشد . هزینه ارسال پیامک با استفاده از بانک شماره های شهر و کدپستی معادل تعرفه پیامکی شما در سامانه تان می باشد.
  2. ارسال از طریق دکل ایرانسل دارای محدودیت بوده و شما می بایست حداقل ۵۰ هزار شماره جهت ارسال انتخاب نمایید اما ارسال از طریق شهر و کدپستی بدون محدودیت بوده و تعداد ارسال به دلخواه شما کاربر گرامی می باشد.

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x