لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (2)

کلاهبرداری پیامکی

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (۲)

۷- در صورتی که نحوه ارسال ترتیبی را انتخاب کنید یک کادر خالی از رکورد نیز به پنجره شما اضافه می شود که در این بخش می توانید اعلام کنید که سامانه از چه ردیفی شروع به ارسال کند . به طور مثال بانک انتخاب شده شما ۲۰۰۰ پیامک دارد و شما می خواهید به تعداد ۹۰۰ پیامک ارسال انجام دهید این بار رکورد را ۱ قرار می دهید ، سامانه از ردیف ۱ تا ۹۰۰ را برای شما ارسال می کند ، بار دوم قصد دارید در همان منطقه تعداد ۵۰۰ پیامک ارسال داشته باشید اما نمی خواهید به شماره هایی که بار اول ارسال داشته اید مجددا ارسال انجام دهید بنابر این نحوه ارسال را ترتیبی انتخاب کنید سپس رکورد را ۹۰۱ قرار دهید و در کادر پایین تعداد را ۵۰۰ وارد نمایید . سامانه ارسال شما را از ردیف ۹۰۰ تا ردیف ۱۴۰۰ انجام می دهد .

۸- پس از پر کردن کادر های پنجره ، افزودن به لیست ارسال را انتخاب نمایید تا منطقه انتخابی شما سبز رنگ شود .

۹- در صورتی که می خواهید به چند منطقه ارسال انجام دهید پس از سبز شدن محدوده انتخاب شده منطقه دیگری را انتخاب نمایید و مجددا همان مراحل را طی کنید .

۱۰- پس از انتخاب محدوده ها در پایین صفحه تعداد مناطق و تعداد شماره ها را به شما نمایش می دهد و پس از چک کردن آن تایید و مرحله بعد را انخاب نمایید تا صفحه شما تغییر کند و وارد مرحله بعد شوید .

۱۱-در این قسمت باید متن مورد نظرتان را جهت ارسال تایپ نمایید و به مرحله بعد بروید .

در سمت چپ کادر سفید رنگ این بخش ۴ آیکن وجود دارد که آیکن اول راهنما ، آیکن دوم پیش نویس ها ، سوم افزودن به پیش نویس ها و چهارم پیشنمایش می باشد . پس در این قسمت امکان استفاده از پیش نویس ها به جای تایپ متن وجود دارد و در صورتی که متن ارسالی شما بیش از یک بار استفاده می شود آن را از طریق آیکن سوم به پیش نویس های خود اضافه کنید تا هر بار زمان شما صرف تایپ متن نشود .

شایان ذکر است که در پایین کادر متن پیامک ، کاراکتر و تعداد پیامک را به شما نمایش می دهد ، لطفا به این بخش توجه داشته باشید زیرا هرچه تعداد پیامک شما بیشتر شود هزینه ارسال آن به همان مقدار افزایش خواهد داشت .

 

۱۲-در این مرحله سایر گیرندگان خود را وارد نمایید . به طور مثال شما می خواهید علاوه بر شماره هایی که از روی نقشه انتخاب کرده اید به تعدادی از شماره های خودتان نیز همان پیامک ارسال شود که می توانید شماره ها را به صورت زیر هم در این کادر وارد نمایید و به مرحله بعد بروید .

۱۳-در این بخش زمان ارسال شما مشخص می شود که در زمان کنونی یا در زمان مشخص شده ماه جاری ارسال انجام شود .

۱۴-در مرحله آخر شماره اختصاصی فرستنده را انتخاب کنید و روی گزینه انتخاب و ادامه کلیک نمایید سپس اطلاعات ارسال شما نمایش داده می شود و پس از چک کردن این بخش تایید ارسال نهایی را انتخاب نمایید تا ارسال شما انجام شود .

لازم به ذکر است پس از تایید ارسال می توانید از پنلتان خارج شوید و نیازی نیست تا پایان ارسال در پنل منتظر بمانید .

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x