لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (1)

ایده هایی برای ارسال پیامک

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (۱)

یکی از امکانات سامانه پیامک ایده پردازان ارسال پیامک از روی نقشه گوگل می باشد و تعداد اندکی از سامانه های ارسال پیامک این امکان را دارند .

در این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را به صورت انبوه در منطقه یا محدوده ای خاص انجام دهید .

بانک اطلاعاتی ارسال از روی نقشه گوگل در حال حاضر فقط شماره موبایل شهر های تهران ، ارومیه ، اصفهان ، تبریز ، زنجان ، دزفول ، شیراز ، قم ، کرج و مشهد را دارد ، این بانک فقط خود شهر را شامل می شود و محدوده اطراف شهر های نامبرده را پوشش نمی دهد ولی در آینده نزدیک تمامی شهر ها را به ترتیب به این بانک اضافه خواهیم کرد .

شماره موبایل های ارسال از روی نقشه گوگل ، شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردیشان اعلام کرده اند ، برخی از کاربران بر این باورند که در این بانک اطلاعاتی ، به افرادی ارسال پیامک انجام می شود که در آن محدوده حضور دارند ، البته این امکان نیز در سامانه وجود دارد اما در منو ارسال پیامک از دکل ایرانسل این قابلیت ارائه شده است .

در بانک اطلاعاتی ارسال از روی نقشه گوگل فقط شماره موبایل های همراه اول موجود می باشد .

 علت قرار ندادن شماره های ایرانسل در این بانک ، تعداد زیاد شماره های خاموش این اپراتور می باشد و این موضوع باعث نارضایتی کاربران می شود .

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل بیشتر برای تبلیغات استفاده می شود زیرا به اشخاصی ارسال پیامک انجام می دهید که آن ها را نمی شناسید و قصد دارید با خدمت یا محصول شما آشنا شوند .

نحوه ارسال پیامک از روی نقشه گوگل :

  • وارد سایت ir شوید ، نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت ورود تایپ نمایید .
  • پس از وارد شدن به سامانه ارسال پیامک ایده پردازان منو ها در سمت چپ پنلتان قرار دارد . اولین منو ، منوی ارسال پیامک می باشد روی آن کلیک کنید و دومین زیر منو ارسال از روی نقشه گوگل را انتخاب نمایید .
  • پس از انتخاب زیر منو صفحه جدیدی برای شما بارگذاری می شود که این صفحه نقشه گوگل را به شما نمایش می دهد ، در بالای صفحه شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید .لازم به ذکر است در این صفحه فقط قسمت های قرمز رنگ (محدوده شهر) قابل انتخاب می باشد .
  • پس از انتخاب شهر مورد نظرتان نقشه آن شهر برای شما بارگذاری می شود سپس با اسکرول موس می توانید در نقشه عقب و جلو بروید تا محدوده مد نظرتان را انتخاب کنید .
  • پس از انتخاب محدوده مورد نظر ، منطقه انتخاب شده کاملا قرمز می شود سپس کادر کوچکی را در همان بخش برایتان باز می کند .
  • در کادر باز شده تعداد کل شماره های موجود در آن منطقه به شما نمایش داده می شود و نمی توانید بیش تر از تعداد اعلام شده در آن محدوده ارسال نمایید . به طور مثال اگر به شما تعداد کل را ۲۰۰۰ نمایش می دهد نمی توان تعداد ارسال را ۲۰۰۱ انتخاب کرد . سپس نحوه ارسال ( ترتیبی ، تصادفی ) خود را انتخاب کنید که پیشنهاد می شود نحوه ارسالتان را ترتیبی انتخاب نمایید ، زیرا در ارسال تصادفی امکان دارد به یک شماره ۲ بار پیامک ارسال شود و هزینه شما سوخت می شود .

ادامه مطلب در مقاله بعد ارائه شده است …

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x