لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

تعداد زیادی از کاربران ایده پردازان درخواست ارسال پیامک از دکل اپراتور ها را دارند . از بین اپراتور های فعال کشور فقط اپراتور ایرانسل ارسال پیامک از دکل را انجام می دهد و اپراتور های همراه اول و رایتل این امکان را ارائه نمی دهند .

علت درخواست کاربران سامانه پیامک ایده پردازان برای ارسال پیامک از دکل ایرانسل این است که ارسال پیامک به شماره های فعال در ۲۴ ساعت گذشته در محدوده انتخابیشان انجام می شود و درصد شماره های خاموش در این ارسال بسیار ناچیز می باشد و به طور تقریبی ۱۰۰% افراد پیامک را دریافت می کنند .

نکاتی پیرامون ارسال پیامک از دکل ایرانسل :

شماره ۱ : ارسال پیامک از دکل ایرانسل مستقیما از طریق خود اپراتور ایرانسل انجام می شود و سایت sms.ir  فقط درخواست ارسال پیامک را ثبت می کند .

شماره ۲ : پس از ارسال پیامک گزارش دلیوری به شما نمایش داده نمی شود زیرا اپراتور ایرانسل لیست شماره ها را در اختیار شرکت قرار نمی دهد .

شماره ۳ : حداقل ارسال پیامک شما باید ۵۰۰۰۰ پیامک باشد و کمتر از این مقدار زمانی انجام می شود که محدوده انتخابی شما کمتر از ۵۰۰۰۰ شماره داشته باشد ، به طور مثال دکل یک روستا امکان دارد کمتر از ۵۰۰۰۰ شماره موجود داشته باشد و شما می توانید به همان مقدار ارسال پیامکتان را انجام دهید . البته شایان ذکر می باشد که امکان ارسال ۵۰۰۰۰ پیامکتان به چند محدوده در یک روز میسر می باشد ، یعنی به عنوان مثال به جای آن که به یک منطقه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال نمایید به ۵ منطقه مختلف ارسالتان را انجام دهید که به هر منطقه ۱۰۰۰۰ پیامک ارسال می شود .

شماره ۴ : تعرفه ارسال پیامک به دکل ایرانسل با تعرفه پنل متفاوت می باشد . هر پیامک bts  به بهای تمام شده ۲۰۰ ریال به کاربران ارائه می شود ، یعنی ۵۰۰۰۰ پیامک ارسالی شما ۱ میلیون تومان محاسبه خواهد شد  . ( این تعرفه با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و ۱۰ ریال مصوب مجلس می باشد )

شماره ۵ : برای ارسال پیامک از دکل ایرانسل ۴۸ ساعت قبل درخواست خود را ثبت نمایید . جهت صدور درخواست وارد پنلتان شوید و از منوهای سمت چپ پنل اولین منو ارسال پیامک را انتخاب نمایید سپس روی زیر منو ارسال پیامک از دکل ایرانسل کلیک نمایید ، پس از باز شدن پنجره جدید گزینه ایجاد درخواست را انتخاب کرده و پس از پر کردن صفحه باز شده آن را ثبت نمایید .

ارسال پیامک از دکل ایرانسل

 

در صورتی که در سامانه پیامک ایده پردازان ثبت نام انجام نداده اید و تمایل به ایجاد حساب کاربری دارید می توانید از اینجا ثبت نام نمایید .

۵ ۱ vote
امتیاز به مقاله

مقالات مرتبط

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۵/۰۶/۱۳

ارسال پیامک از طریق ایرانسل یا شهر و کدپستی؟ سامانه...

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۵/۰۵/۱۷

نکات ارسال از دکل ایرانسل یا BTS اپراتور ایرنسل برای...

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۴/۰۲/۰۶

مدت بسیار زیادی است که شرکت ایرانسل این امکان را...

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x