لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال های منطقه ای

تبریک روز مادر

ارسال های منطقه ای

یکی از پر کاربرد ترین امکانات سامانه های پیام کوتاه ، امکان ارسال پیامک به صورت منطقه ای می باشد. این ارسال جهت استفاده ی افرادی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به منظور تبلیغ صنف و یا کالای خود در محدوده ی خاصی را دارند ، قرار می گیرد. ارسال های منطقه ای از طریق شماره های ذخیره شده در بانک شماره های سامانه های پیامکی میسر بوده و در سامانه ی پیام کوتاه شرکت ایده پردازان به صورت ارسال بر اساس شهر کدپستی ، ارسال از طریق نقشه ی گوگل و ارسال از دکل ایرانسل (  BTS) میسر می باشد. در این مقاله به شرح این سه ماژول خواهیم پرداخت.

بانک شماره های شهر و کدپستی و شماره های نقشه گوگل ، همراه اول بوده و به صورت رایگان برای کاربران سامانه پیامکی فعال می باشد.

تمامی کاربران سامانه پیام کوتاه ایده پردازان می توانند بدون محدودیت از این ماژول ها استفاده نموده و به تعداد مد نظرشان پیامک انبوه خود را ارسال نمایند. به عبارتی دیگر تنها هزینه جهت ارسال پیامک های منطقه ای با ماژول های مذکور ، هزینه ی پیامک ها بوده و کاربران هیچ هزینه ای بابت پنل پیامکی ، خط پیامکی ، استفاده از  بانک شماره ها پرداخت نمی نمایند. جهت برگشت هزینه ی خطوط بلک لیست در ارسال های منطقه ای به شما کاربران محترم سامانه پیامکی ایده پردازان پیشنهاد می نماییم ارسال های منطقه ایتان را با خطوط ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ انجام دهید تا با برگشت پیامک های خطوط بلک لیست ( افزایش اعتبار شما ) امکان ارسال مجدد به شماره های مناطق دیگر برای شما میسر شود. بانک شماره های این ماژول ها طی ۲ الی ۳ سال اخیر بروز شده و در انتهای ارسال می توانید شماره ها را همراه با وضعیت گزارش ارسالی پیامک هایتان در قسمت گزارشات ارسال و دریافت سامانه پیامکیتان مشاهده نمایید. تفاوت این دو نوع ارسال نیز در مقاله ی ماژول ارسال بر اساس شهر و کدپستی و یا نقشه ی گوگل مورد بررسی قرار گرفته است که با مطالعه این مقاله نیز می توانید از بین این دو ماژول ، نحوه ی ارسال منطقه ای خود را انتخاب نمایند.

ماژول ارسال از دکل ایرانسل یا همان  BTS نیز نوع دیگری از ارسال های منطقه ای می باشد. بانک شماره های دکل ایرانسل همانطور که از نام آن پیداست ، شماره های ایرانسل بوده و شماره ها پس از درخواست شما کاربر محترم از دکل انتخابی شما ذخیره و ارسال توسط خود ایرانسل صورت می پذیرد. لازم به ذکر است هزینه ی پیامک های BTS ارزانتر از پیامک های دیگر سامانه پیامکی بوده و جهت ارسال به این شماره ها  می بایست حداقل ۵۰ هزار شماره انتخاب نمایید. ارسال از دکل ایرانسل همانطور که گفته شد توسط خود ایرانسل صورت گرفته و خروجی شماره ها به کاربران ارائه نمی گردد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x