لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال سریع پیامک در کسری از ثانیه

ارسال سریع پیامک در کسری از ثانیه، مناسب تمام سیستم های تحت وب دارای احراز هویت یا پیامهای ثابت دارای متغییر و البته حساس به زمان است. مهم  است تمام ارسال هایی که به زمان وابستگی دارند و یا برای احراز هویت مورد استفاده قرار می گیرند جزو ارسال های بدون محدودیت و سریع هستند. در سیستم های احراز هویت و یا ثبت نامی برای استفاده مشترکین از امکانات پیامکی حاوی کد ارسال می شود و مدت زمانی برای ورود آن در نظر گرفته می شود .

معمولا مدت زمان در نظر گرفته شده برای ورود کد کمتر از یک دقیقه می باشد و به طبع ارسال پیامک حاوی آن کد در کمتر از زمان مشخص شده الزامی و ضروری می باشد. از طرفی وجود سرویس ارسال سریع و اطمینان از ارسال به تمام شماره موبایل های فعال در بستر مخابراتی جزو الزامات می باشد.

ارسال سریع پیامک در کسری از ثانیه:

شرکت ایده پردازان با در نظر داشتن شرایط ذکر شده و با قدرت و دانش انحصاری خود توانسته است سرویس ارسال سریع پیامک در کسری از ثانیه را تحت نام ” وب سرویس ارسال سریع پیامک ” معرفی و ارائه نماید.

ارسال پیامک های حاوی کدهای احراز هویت و یا فعال سازی مابین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلی ثانیه ارسال شده و به گوشی مخاطبین تحویل داده خواهند شد. با توجه به لزوم ارسال بدون محدودیت آن وجود خط خدماتی  و البته با تعداد ۷ رقم ، به این سرویس با ارزش قدرت بیشتری بخشیده است.

قابلیت ارسال سریع پیامک در کسری از ثانیه دارای دو سرویس ارزشمند ارسال می باشد.

  • احراز هویت : تمام سرویس های سایت ها در ثبت نام، وجود احراز هویت در اپلیکیشن های پیام رسان و یا خدماتی، بررسی صحت شماره موبایل های وارد شده در ثبت نام و روشن بودن آن ها ( در صورتی که احراز هویت توسط کد عددی باشد ) می تواند ازین سرویس استفاده نماید.
  • متن ثابت با متغییر های از پیش تعیین شده : پیام های خرید سایت ها، ارسال نام کاربری و رمز عبور، متن ارسال فاکتور ها و … جزو  ارسال پیامک به همراه قالب می باشند. وجه مشابهت تمام این پیام ها در این که قسمتی از متن ثابت بوده و به صورت عمومی برای تمام افراد استفاده می شود و بخش متغییر آن که مشخص کننده تفاوت ان متن بین افراد است.

به طور مثال متن پیامک ” با تشکر از خرید شما، فاکتور خریدتان به مبلغ {price} صادر گردید” می تواند نمونه خوبی برای این سرویس باشد. متن ارسال فاکتور ثابت و بخشی از آن متغییر است.

دانشنامه های بعدی راهنمای فنی هریک ازین سرویس های منحصر به فرد ارائه شده از شرکت ایده پردازان می باشد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x