لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال به بلك ليست (كساني كه پيامك تبليغاتي خود را مسدود كرده اند)

Guaranteed

آیا شما هم مشکل ارسال پیامک به مشتریانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دارید ؟

راه حل چیست ؟ ماژول پیامک سفید

قطعا مشتریانی هستند که نیاز دارند پیامک های اطلاع رسانی شما را پیرامون تخفیفات ،‌ نام کاربری و رمز عبور ،‌اطلاعات فوری و … دریافت کنند ، اما پیامک تبلیغاتی این افراد مسدود می باشد و شما باید با خطوط خدماتی به آنها پیامک ارسال نمایید .

هدف از اجرای ماژول باشگاه مشتریان رضایت ارسال و دریافت کننده پیام می باشد به صورتی که دریافت کنندگان پیامک از دریافت پیام رضایت داشته باشند و هر زمان که لازم بدانند دریافت پیامک را قطع کنند و افرادی که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند از نهادها  یا فروشگاه ها یا اشخاصی که احتیاج دارند پیام دریافت کنند و این نوع ارسال شما بهترین بازخوردی تبلیغاتی تجاری را برای شما به همراه خواهد داشت .

همچنین ارسال کنندگان پیام بتوانند به مشتریان و مخاطبین خود ارسال هدفمند پیام داشته باشند و بتوانند به افرادی که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و درخواست دارند از سازمان آنها پیام دریافت کنند بتوانند ارسال پیامک داشته باشند .

برای این کار باید از ماژول باشگاه مشتریان در سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید و مراحل زیر را طی نمایید :

۱ – وارد سامانه پیامک شوید ، اگر هنوز عضو نشده اید ، ابتدا با کلیک روی ثبت نام (بالای صفحه) در سایت به صورت رایگان عضو شوید و پنل خود را فعال نمایید .

۲ – پس از ورود از منوهای ثبت چپ صفحه ، بر روی باشگاه مشتریان >  تنظیمات اولیه کلیک نمایید .

تنظیمات باشگاه مشتریان را با توجه به راهنمای سمت چپ همان صفحه تکمیل نمایید و سپس ماژول را با خط  خدماتی  ۳۰۰۰۲۱ با کسر ۲۰۰۰ شارژ پیامک فعال نمایید .

۳ – از منوهای سمت چپ صفحه بر روی باشگاه مشتریان > مخاطبین باشگاه مشتریان کلیک نمایید و شماره موبایل مخاطبین خود را از طریق فایل اکسل یا ورود تکی وارد نمایید ، پس از ثبت پیامکی (فقط بار اول) به مخاطب مبنی بر عضویتشان در باشگاه مشتریان شما ارسال می گردد و روش لغو عضویت نیز به ایشان اعلام می گردد .

۴ – به منوی باشگاه مشتریان > ارسال پیامک مراجعه نمایید و ارسال خود را به مخاطبین انجام دهید ، پیامک شما بدون محدودیت بلک لیست (کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) به مخاطبین شما ارسال می گردد و انتهای هر پیامک کد لغو عضویت به ایشان نمایش داده می شود .

در صورت داشتن هرگونه سوالی با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۵۳ تماس حاصل فرمایید .

سایر شرایط و قوانین استفاده از ماژول باشگاه مشتریان :

۱-هزینه ی ارسال پیامک در باشگاه مشتریان با هزینه ی ارسال پیامک معمولی یکسان می باشد .

۲- -بعد از عضو شدن هر مخاطب ( هم به صورت کلید واژه هم به صورت اضافه کردن در سامانه) پیامکی مبنی بر عضو شدن مخاطب و همچنین نحوه ی لغو به دریافت کننده پیام ارسال می شود . متن ارسال بستگی به نام شرکت و مجموعه شما بین دو الی سه پیامک می باشد .

۳- در صورتی که مخاطب درخواست لغو سیستم را پیامک نماید متنی مبنی بر لغو سیستم برای مخاطب پیامک می شود .

۴-در صورتی که مخاطب درخواست لغو عضویت را پیامک نماید فقط در صورتی عضو سیستم می شود که کلیدواژه ثبت نام را پیامک نماید و از داخل سیستم امکان اضافه کردن مجدد مخاطب وجود ندارد .

۵-در انتهای تمام متونی که به کاربران ارسال می کنید نحوه ی لغو عضویت به دریافت کننده پیام اعلام می شود تا کاربران دریافت کننده هر زمان از نحوه ی لغو عضویت اطلاع پیدا کنند . به عنوان مثال در انتهای متن شما متن زیر ارسال می شود . لغو عضویت:۱۲۱۲۱۲

۶-عدد لغو به صورت اتوماتیک در سیستم تعریف می شود و به صورت اتوماتیک در انتهای متن قرار می گیرد .

۷-خطوط باشگاه مشتریان امکان مشاهده پیامک های دریافتی را ندارند .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x