لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال اس ام اس منطقه ای در اصفهان

ارسال اس ام اس از روی نقشه اصفهان

بعد از فعال شدن ارسال از نقشه گوگل برای شهرهای تهران ٬ کرج ٬ مشهد ٬ امکان ارسال اس ام اس منطقه ای از روی نقشه اصفهان با استفاده از نقشه گوگل در سامانه پیام کوتاه میسر شد .

با این امکان شما می توانید در اصفهان محدوده مورد نظر را از روی نقشه انتخاب کنید یا محدوده هایی رو انتخاب کنید ٬ سپس ارسال خود را به این مناطق انجام دهید .

ماژول ارسال از نقشه گوگل سامانه پیامک ایده پردازان نیاز به هیچ کدپستی ندارد و در این ماژول نقشه برای شما باز می شود و شما از روی نقشه مناطق مورد نظر را خود را انتخاب می کنید ٬ حتی این امکان وجود دارد که مناطقی به جز اصفهان نیز انتخاب کنید و به صورت یکجا ارسال خود را انجام دهید .

ارسال SMS به اصفهان با استفاده از این ماژول بسیار ساده شده است و با چند کلیک ساده چند منطقه را انتخاب می کنید و ارسال خود را انجام می دهید .

تا پایان سال ۱۳۹۴ چند شهر دیگر در کشور نیز به این ماژول اضافه خواهند شد و به این ترتیب تبلیغات مشتریانمان هدفمندتر از گذشته خواهند شد ٬ علاوه بر این در صدد هستیم که بانک شماره موبایل های جدیدی را نیز در سامانه پیام کوتاه اضافه نماییم .

پس از ورود به سامانه پیام کوتاه وارد بخش ارسال پیامک > ارسال از نقشه گوگل شوید و سپس در نوار بالای نقشه شهر اصفهان را انتخاب کنید و سپس منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید و متن را تایپ کنید و ارسال کنید .

ارسال پیامک منطقه ای بسیار ساده می باشد اما در صورتی که از روی نقشه ارسال داشته باشید ٬ به سادگی مناطق را میبینید ٬ تعداد به شما نمایش داده می شود ٬ نوع ارسال را تعیین می کنید (ترتیبی یا تصادفی) ٬ تعداد را بر اساس بودجه مورد نظرتان تعیین می کنید و در نهایت ارسال را کاملا هدفمند و براساس نیازتان انجام میدهید .

ارسال اس ام اس از روی نقشه اصفهان

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x