لوگوی sms.ir
ورود / ثبت نام
لوگوی sms.ir
archivbe-posts

ارسال اس ام اس انبوه در اصفهان

crayon-faq
ارسال اس ام اس از روی نقشه اصفهان

بعد از فعال شدن ارسال از نقشه گوگل برای شهرهای تهران ٬ کرج ٬ مشهد ٬ امکان ارسال اس ام اس منطقه ای از روی نقشه اصفهان با استفاده از نقشه گوگل در سامانه پیام کوتاه میسر شد .

با این امکان شما می توانید در اصفهان محدوده مورد نظر را از روی نقشه انتخاب کنید یا محدوده هایی رو انتخاب کنید ٬ سپس ارسال خود را به این مناطق انجام دهید .

ماژول ارسال از نقشه گوگل سامانه پیامک ایده پردازان نیاز به هیچ کدپستی ندارد و در این ماژول نقشه برای شما باز می شود و شما از روی نقشه مناطق مورد نظر را خود را انتخاب می کنید ٬ حتی این امکان وجود دارد که مناطقی به جز اصفهان نیز انتخاب کنید و به صورت یکجا ارسال خود را انجام دهید .

ارسال SMS به اصفهان با استفاده از این ماژول بسیار ساده شده است و با چند کلیک ساده چند منطقه را انتخاب می کنید و ارسال خود را انجام می دهید .

تا پایان سال ۱۳۹۴ چند شهر دیگر در کشور نیز به این ماژول اضافه خواهند شد و به این ترتیب تبلیغات مشتریانمان هدفمندتر از گذشته خواهند شد ٬ علاوه بر این در صدد هستیم که بانک شماره موبایل های جدیدی را نیز در سامانه پیام کوتاه اضافه نماییم .

پس از ورود به سامانه پیام کوتاه وارد بخش ارسال پیامک > ارسال از نقشه گوگل شوید و سپس در نوار بالای نقشه شهر اصفهان را انتخاب کنید و سپس منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید و متن را تایپ کنید و ارسال کنید .

ارسال پیامک منطقه ای بسیار ساده می باشد اما در صورتی که از روی نقشه ارسال داشته باشید ٬ به سادگی مناطق را میبینید ٬ تعداد به شما نمایش داده می شود ٬ نوع ارسال را تعیین می کنید (ترتیبی یا تصادفی) ٬ تعداد را بر اساس بودجه مورد نظرتان تعیین می کنید و در نهایت ارسال را کاملا هدفمند و براساس نیازتان انجام میدهید .

ارسال اس ام اس از روی نقشه اصفهان

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان ۰۲۱۲۸۵۳
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x