لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارتباط سایت با سامانه پیام کوتاه

WebService Use

چگونه می توان سامانه پیام کوتاه را به سایت خود متصل نمایید؟ آیا این کار پیچیدگی زیادی دارد یا به سادگی می توان این کار را انجام داد؟

اتصال سایت به sms از جمله مواردی است که خیلی ها علاقه مند به انجام آن هستند، اما اطلاع چندانی از نحوه انجام این کار ندارند. توضیح مختصری در این رابطه به شما خواهیم داد.

به طور معمول وب سایتها و پایگاههای اینترنتی از پیامک برای ارسال خبرنامه، فرستادن نام کاربری و یا رمز عبور، تشکر و قدردانی از ثبت نام انجام شده، اعلام موجودی کالاها، پاسخ به استعلام قیمت، اعلام وضعیت کالای سفارش داده شده و … استفاده می نمایند.

در صورتی که از cms های معمول استفاده می نمایید می توانید از ماژول های نوشته شده که متناسب با آنها آماده شده است استفاده نمایید. اما در صورتی که از پرتالهای غیرمعمول استفاده می نمایید، برقراری ارتباط آن با پنل پیامک بر عهده خود شما خواهد بود.

تمامی سیستمهای ارسال و دریافت پیام کوتاه راه ارتباطی را برای استفاده کنندگان خود مهیا کرده اند که آنها بتوانند بسته به نیاز خود و در هر جایی که نیاز به فرستادن پیامک داشتند از سرویس ارائه شده بهره مند شوند. راه ارتباطی که به طور معمول و در اکثریت سامانه های ارسال و دریافت sms وجود دارد، استفاده از وب سرویس است. مستندات کامل و قابل درک برای همه، ارائه حداکثر امکانات بر روی وب سرویس و راحتی استفاده از آنها از جمله مواردی است که در وب سرویس های ارائه شده شرکتها تفاوت دارد.

همواره به یاد داشته باشید که ارسال یک پیامک ساده برای مخاطبتان تا چه اندازه می تواند در ذهن وی تاثیر گذار باشد و نام و برند شما را ملکه ذهن وی نماید.

WebService Use

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x