لوگوی sms.ir

آیا پیامک های مزاحم قطع شدنی هستند؟

پیامک های مزاحم

آیا پیامک های مزاحم قطع شدنی هستند ؟

در ابتدا می بایست بررسی کنیم چه پیامک هایی در دسته ی پیامک های مزاحم قرار می گیرند؟

  • پیامک های تبلیغاتی که مربوط به ما نمی شود.
  • پیامک هایی که به ازای هر یک به اشتباه مبلغی از شارژ کسر یا روی قبض محاسبه می گردد. (که به آن سرویس VAS(وس) می گویند)

در مورد سرویس vas که هیچگاه بدرستی توسط کسب و کارها مورد استفاده قرار نگرفت و ما هم بسیار مخالف این مدل استفاده هستیم، تارنمای پیامکی ایران تمام تلاش خود را برای لغو این سرویس انجام داده به طوریکه در سال ۹۶ این سرویس به طور کامل لغو شد و فقط صحبت از یک یا دو شرکت استفاده کننده در میان است.

شایان ذکر است که پیامک های تبلیغاتی دارای امکان کسر هزینه از شما نبوده و کاملاً رایگان بدست شما می رسد. ولی کماکان مشکلات ما بر سر پیامک هایی است که به صورت نامربوط به زمان و مکان و علایق یا سلایق ما بدست ما می رسد.

بدلیل همین موضوع تارنمای پیامکی ایران، استفاده از سامانه ای هوشمند را در صدر وظایف خود قرار داده تا مخاطبان فقط از کسب و کارهایی که با آنها در ارتباط هستند یا جزو علایق آنها است، به صورت کاملاً رایگان و بدون کسر هزینه پیامک  مربوط به خود را دریافت کنند.

 

اما چگونه می توانیم پیامک های مزاحم خود را مسدود کنیم:

با شماره گیری کد *۸۰۰# شما می توانید، پیامک های مبتنی بر محتوای خود را قطع کرده و دیگر نگران کسر از حساب خود نباشید. همچنین در گزینه ی آخر می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را با علم به مطلب زیر نیز قطع کنید.

این را هم در نظر داشته باشید که درصورت لغو پیامک های تبلیغاتی دیگر از سمت تعدادی اداره دولتی و اتحادیه که در حال اطلاع رسانی هستند به شما پیامک ارسال نمی شود و مورد اطلاع رسانی آنها قرار نمی گیرید.

در آینده نزدیک تمام کسب و کارها از پیامک های اطلاع رسانی استفاده خواهند کرد و دیگر نیازی به پیامک های تبلیغاتی نیست و شما فقط از سامانه های که خود در آنها ثبت نام کرده اید پیامک دریافت می کنید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x