لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

آموزش ماژول کدخوان گارانتی

ارسال اس ام اس انبوه انتخاباتی

آموزش ماژول کدخوان گارانتی

بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان برای ارائه گارنتی و ضمانت کالای خریداری شده شان توسط مشتریانشان خود ، کلیدواژه ایی را به خریداران معرفی می نمایند. از زمان خریداری محصول با توجه به شرایط شرکت تولید کننده و سازنده ، گارانتی جهت پشتیبانی خرید تا مدت معلومی فعال می گردد. سامانه های پیامک با دریافت کد گارانتی از مشتریان به صورت پیام کوتاه علاو بر امکان مشخص نمودن تاریخ شروع و انقضای گارانتی برای خریدار و فروشنده ، می توانند بانک شماره ایی از مشتریان را در اختیار فروشندگان کالا قرار دهد. این امکان به وسیله ماژول کدخوان گارانتی که در برخی از سامانه های پیامک انبوه ایجاد شده است به سهولت انجام می گیرد. در این مقاله به آموزش ماژول کدخوان گارانتی در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان خواهیم پرداخت.

این ماژول در منوی امکانات هوشمند سامانه پیامکی با نام ماژول کدخوان / گارانتی چک قابل مشاهده می باشد. پس از انتخاب و فعالسازی بر روی گزینه ی افزودن کلیلک نمایید.

مطابق تصویر زیر گزینه هایی جهت پر شدن نمایش داده می شود.

عنوان : نام ماژول تنها برای تفکیک کدخوان های ایجاد شده توسط شما می باشد. می توانید نام محصول را بزای عنوان انتخاب نمایید.

گیرنده و فرستنده : خطوطی که پیامک را از مشتریان دریافت می کند خط گیرنده بوده و پاسخ به آنان با خط فرستنده انجام می گردد.

ارسال پاسخ : این گزینه انتخابی می باشد. در صورتی که تمایل به ارسال پیامک به مشتریانی که کدهای اشتباه و یا تکراری ارسال می کنند را دارید می توانید این گزینه را انتخاب نمایید.

پاسخ صحیح : این پیامک هنگامی که خریدار کد را به صورت صحیح به خط گیرنده ارسال می کند در پاسخ از سامانه پیامکی دریافت می نماید. به طور مثال : مشتری عزیز گارانتی محصول  x تا تاریخ ۱/۱/۱۳۹۶ فعال گردید.

پاسخ غلط : این پیامک هنگامی که خریدار کد را به صورت غلط به خط گیرنده ارسال می کند در پاسخ از سامانه پیامکی دریافت می نماید. به طور مثال : مشتری عزیز کد گارانتی معتبر نمی باشد.

پاسخ تکراری : این پیامک هنگامی که خریدار کد تکراری به خط گیرنده ارسال می کند در پاسخ از سامانه پیامکی دریافت می نماید. به طور مثال : مشتری عزیز کد ارسالی تکراری می باشد.

آپلود فایل : شما میط توانید  تمامی کدهای معتبر را از طریق فایل اکسل همراه با پاسخ آن به صورت یکجا در سیستم بارگذاری نمایید. با توجه به تصویر زیر فایل نموده را دانلود کرده و مشابه فایل کدها و پاسخ آنان را در فایل وارد نموده و در انتها آپلود نمایید.

پس از آپلود فایل ستون کد و ستون پاسخ را با توجه به فایل آپلود شده تان انتخاب نموده و زمان فعال بودن کدخوانتان را مشخص نمایید. به طور مثال کد هایی مانند بخت آزمایی تنها به مدت ۱ هفته فعال می باشند.پس از انتخاب زمان شروع و اتمام کدخوان گارانتی ایجاد شده تان بر روی ثبت کلیک نمایید تا تنظیمات ایجاد شده ی شما ذخیره گردد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x