لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

آموزش خرید خط پیامکی

آموزش خرید خط پیامکی

اگر در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان پنل پیامکی دارید علاوه بر خط هدیه ای که هنگام ثبت نام خدمت شما تقدیم می گردد می توانید خطوط دیگری را خریداری نموده و ارسال های انبوه و یا دریافت پیامک هایتان را با خطوطی که خریداری کرده اید ، انجام دهید. امکان خرید آنلاین خطوط ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ از پنل پیامکی برای کلیه کاربران میسر بوده و کاربران می توانند با گرفتن استعلام های متعدد در انتها از بین خطوط استعلام شده خط مدنظرشان را خریداری نمایند. در این مقاله به آموزش خرید خط پیامکی در سامانه ایده پردازان خواهیم پرداخت.

ابتدا وارد پیامکتان شده و از منوهای سمت چپ  بر روی منوی امکانات اولیه مورد نیاز کلیک کرده و خرید شماره ی پیامکی را انتخاب نمایید. ( شماره ۱). سپس مانند تصویر زیر بر روی گزینه ی استعلام جدید کلیک نمایید. ( شماره ۲ )

پس از کلیک بر روی گزینه ی استعلام جدید می بایست اپراتور مد نظرتان را انتخاب نمایید. اپراتور ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ برای خرید خط نمایش داده می شود. یکی از اپراتور ها را انتخاب نموده  و بر روی آن کلیک نمایید . لازم به ذکر است هزینه ی خطوط اپراتورهای ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ متفاوت می باشد. ( ما در این مقاله اپراتور ۱۰۰۰ را انتخاب نموده ایم.) پس از انتخاب اپراتور تعداد ارقام نمایش داده می شوند .دقت نمایید هرچه تعداد ارقام کمتر باشد قیمت خطوط بیشتر می باشد.

برای اپراتور ۱۰۰۰ دو نوع خط جهت خرید وجود دارد. خطوط ۱۰۰۰ سفارشی و ۱۰۰۰ غیر سفارشی.

خطوط سفارشی خطوط هستند که ارقام بعد از ۱۰۰۰ توسط شما انتخاب می گردند و خطوط غیر سفارشی خطوطی هستند که ارقام بعد از ۱۰۰۰ توسط خود اپراتور انتخاب شده و پس از اتمام مراحل خرید ارقام آن به شما نمایش داده می شود.

پس از وارد نمودن شماره دلخواه و انتخاب پیش شماره برای خط ۱۰۰۰ و یا ۳۰۰۰ گزینه ی افزودن به سبد نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی گزینه ی افزودن به سبد در صورتی که خط شما قبلا توسط شخص دیگری خریداری نشده باشد ، به لیست خطوط استعلامی شما اضافه می گردد.

لازم به ذکر است شما می توانید به تعداد دلخواه شماره استعلام و به سبد خود بیافزایید و در انتها تنها خط مد نظرتان را خریداری نمایید.

با توجه به تصویر زیر لیست خطوط استعلام شده با قیمت و وضعیت شماره نمایش داده می شود.

خط مد نظرتان را انتخاب و بروی شماره مد نظرتان کلیک نمایید.

دو روش برای خرید وجود دارد . خرید و درخواست کسر از شارژ

خرید : همان خرید آنلاین می باشد که بافاصله پس از خرید ، درخواست شما به اپراتور ارسال می شود.

درخواست کسر از شارژ : در صورتی که به میزان کافی جهت خرید خط در سامانه پیامکیتان شارژ دارید می توانید با انتخاب این گزینه هزینه ی خط را از اعتبارتان کسر نمایید.

خطوط ۳۰۰۰ معمولا بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه و خطوط ۱۰۰۰ پس از ۲۴ ساعت فعال شده و امکان ارسال با استفاده از این خطوط برای شما کاربر گرامی میسر می شود.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x