لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

آموزش خدماتی نمودن خطوط 3000

ارسال مناسبتی

آموزش خدماتی نمودن خطوط ۳۰۰۰

بسیاری از اشخاص حقوقی که هدف از ارسال پیامک های آنان ارسال پیامک اطلاع رسانی به مشتریان و کاربران خود می باشد ، مانند بانک ها ، برای ارسال پیامک هایشان به تمامی افراد حتی افرادی که در لیست سیاه مخابراتی هستند می بایست خط خود را خدماتی نمایند.

اگر در سامانه ی پیامکی ایده پردازان خط ۳۰۰۰ داشته و قصد خدماتی نمودن خطوط خود را دارید ، مراحل را قدم به قدم خدمت شما در این مقاله شرح خواهیم داد. دقت نمایید اگر سامانه پیامکی شما به صورت حقیقی ثبت شده شده باشد می توانید پس از ارسال فرم پنل را به سامانه پیامکی حقوقی تبدیل نمایید.

  1. دانلود تعهدنامه

ابتدا فرم تعهدنامه را از طریق این لینک دانلود نمایید.

این فرم در سایت  sms.ir منوی خدمات ، خروج از بلک لیست ، خدماتی سازی خطوط ۳۰۰۰ نیز قابل دریافت می باشد.

پس از دانلود  ، فرم به صورت فایل Word در کامپیوتر شما ذخیره خواهد گشت.

  1. پاک نمودن قسمت های قرمز رنگ

پس از دانلود فایل را باز نمایید ، مطابق تصویر فوق قسمت های قرمز رنگ را پاک نموده و اطلاعات شرکت ، سازمان ، مسجد و یا ارگانتان را در فرم به طور کامل پر نمایید.

شماره ۳۰۰۰ : در صورتی که شماره ۳۰۰۰ تان را به طور دقیق حفظ نمی باشید می توانید وارد سامانه پیامکیتان شده ، از طریق منوی تنظیمات ، منوی تمدید خطوط و یا تغییر شماره ی پیش فرض را انتخاب کرده و شماره ی ۳۰۰۰ تان را یادداشت و در تعهدنامه تان درج نمایید.

تشریح کاربرد خط : در این قسمت به طور کامل اعلام نمایید هدف شما از ارسال پیامک به مخاطبین شما چه بود و یک نمونه از محتوای پیامکیتان را اعلام نمایید.دقت نمایید کلیه مخاطبین شما می بایست از دریافت پیامک توسط شما رضایت داشته باشند. به طور مثال برای شرکت های بیمه ، ارسال پیامک اطلاع رسانی در مورد تاریخ اتمام قرارداد و تمدید قرارداد مشتریان با رضایت خودشان از دریافت پیامک . نمونه محتوای پیامکی : جناب آقای –مهلت تمدید قرارداد شما تا تاریخ ۳۱/۰۳/۱۳۹۵ می باشد.

اطلاعات حقوقی : تمامی اطلاعات را به صورت کامل و صحیح وارد نمایید. نام شرکت به صورت کامل باشد. در صورتی که یکی از اطلاعات درخواستی ( شماره ثبت ، کد اقتصادی و یا شناسه ملی ) را ندارید حتما با مسئولین خطوط ۳۰۰۰ در شرکت ایده پردازان با شماره های ۰۲۱۲۸۵۳ داخلی ۱ تماس گرفته و پس از اطمینان از امکان خدماتی نمودن خطتان ، فرم را پر نمایید.

  • مدارسی که شماره ی ثبت ندارند می بایست کد آموزشگاهی و یا کد مدارس را از آموزش و پروش گرفته و در انتهای فرم ذکر نمایند.
  • حسینه ها جهت تکمیل فرم می بایست از وزارت ارشاد مجوز کسب کرده و شماره ی آن را در فرم ذکر نمایند.
  • مساجد جهت تکمیل فرم شناسه ملی شان را از اداره اوقاف دریافت نموده و در فرم ذکر نمایند.
  • سازمان ها و ارگان های دولتی که شماره ی ثبت ندارند می توانند شماره ی ثبت خود را در فرم ذکر ننمایند.

اطلاعات نماینده:  در انتهای فرم نماینده ی شرکت هم راه با ذکر کامل نام و نام خانوادگی به همراه سمت درج گرددو دقت نمایید اطلاعات این شخص با اطلاعات شخص دارنده ی سامانه ی پیامکی یکسان باشد.

  1. پرینت و اسکن فرم پر شده:

پس از پر نمودن فرم آن را بر روی سربرگتان چاپ نمایید. پس از چاپ مهر و امضا توسط نماینده ی معرفی شده در تعهدنامه انجام گرفته و فرم را اسکن نمایید. تعهدنامه ی اسکن شده را به آدرس shirnezhad@sms.ir ارسال نمایید.

فرم شما بررسی شده و نتیجه ی آن پس از ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری خدمت شما اعلام می گردد.

  • در صورت عدم تایید فرم شما نیاز به اصلاح داشته که نحوه ی اصلاح در ایمیل خدمت شما اعلام می گردد
  • در صورت تایید فرم شما به اپراتور ارسال می گردد.

دقت نمایید درخواست دهندگانی که ارگان ، صنف ، مدرسه ، مساجد و یا شرکت آنان در تهران واقع شده می بایست اصل فرم را پس از تایید به آدرس  تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از چهار راه (میدان) سرو ، میدان بهرود ، خیابان عابدی ، خیابان ۳۳ ، پلاک ۹ ، واحد ۲ و ۴ از طریق پست و یا پیک ارسال نمایند.

  1. خدماتی شدن خط :

 پس از تایید فرم و ثبت آن در اپراتور مگفا ، فرم بررسی شده و به مخابرات ارسال می شود. پس از تایید مخابرات خط شما خدماتی شده و می توانید به خطوط بلک لیست ارسال پیامکتان را انجام دهید. دقت نمایید مرحله آخر بین ۳۰ الی ۴۰ روزکاری زمان برده و این زمان از سمت اپراتور اعلام شده است لذا امکان کاهش زمان آن وجود ندارد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x