لوگوی sms.ir

آموزش ارسال از روی نقشه ی گوگل

آموزش ارسال از روی نقشه ی گوگل

اگر قصد ارسال پیامک منطقه ای را داشته و کاربر پنل پیامک انبوه شرکت ایده پردازان هستید به شما ارسال از طریق نقشه گوگل را پیشنهاد می نماییم.

ارسال از روی نقشه ی گوگل ، برای کاربرانی که اطلاعات دقیقی از کدپستی مناطق مد نظرشان جهت ارسال را نداشته مناسب می باشد. تنها کافیست وارد پنل پیامک شرکت ایده پردازان شده و با کلیک بر روی ارسال پیامک بر روی گزینه ی ارسال از روی نقشه کلیک نمایید.

 

در نوار بالایی نقشه امکان تغییر شهر ها میسر می باشد. لازم به ذکر است اگر شهر مورد نظر شما در لیست شهرها مشاهده نمی شود تا زمان تکمیل بانک اطلاعاتی ماژول نقشه ی گوگل ، می توانید از ماژول ارسال بر اساس شهر و کد پستی استفاده نمایید. دقت نمایید مناطقی که با خط قرمز تفکیک نشده اند شامل مناطق قابل انتخاب نبوده و تنها تمامی نقاط قرمز رنگ بر روی نقشه تحت پوشش می باشند . شما می توانید با کلیک بر روی هر قسمت ، آن بخش را جهت ارسال انتخاب نمایید.

با انتخاب هر منطقه تعداد شماره های موجود در آن منطقه نمایش داده می شود به طور مثال در تصویر زیر در منطقه ی انتخابی ۳۱۸۵ شماره تلفن همراه وجود دارد.

شما می توانید با توجه به نیازتان تعداد پیامک مدنظرتان را جهت ارسال در فیلد تعداد پیامک وارد نمایید. دقت نمایید تعداد انتخابی شما می بایست با میزان شارژ پنل پیامکی شما مطابقت داشته و بیشتر نباشد. ما در تصویر فوق ۱۰  پیامک را جهت ارسال انتخاب نمودیم.

پس از وارد نمودن تعداد پیامک مد نظرتان نحوه ی ارسال پیامک را می بایست انتخاب نمایید.

ارسال پیامک تصادفی : ارسال پیامک به طور تصادفی از کل شماره های منطقه ی انتخابی انجام می گردد. به طور مثال در تصویر فوق از ۳۱۸۵ شماره ۱۰ شماره به طور تصادفی از بانک شماره ی منطقه انتخاب و ارسال انجام می گردد.

ارسال پیامک ترتیبی : در صورتی که قصد ارسال پیامک طی چند مرحله به کل شماره های بانک اطلاعاتی منطقه ی مد نظر را دارید می توانید جهت جلوگیری از ارسال پیامک به شماره های ارسالی قبلیتان (شماره ی تکراری ) ، از ارسال به صورت ترتیبی استفاده نمایید.

پس از مشخص نمودن نحوه ی ارسال گزینه ی افزودن به لیست ارسال را انتخاب نموده و در صورتی که به منطقه ی دیگری قصد ارسال دارید منطقه ی مورد نظر را انتخاب نموده و بر روی گزینه تایید و مرحله بعد کلیک نمایید.

پس از این مرحله تنها با وارد نمودن متن پیامک مد نظرتان و مشخص نمودن زمان و خط مورد نظرتان جهت ارسال می توانید پیامک انبوه مورد نظرتان را ارسال نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x