لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

آموزشگاه طراحی لباس و پنل پیامکی

آموزشگاه طراحی لباس و پنل پیامکی

در سالهای اخیر آموزشگاه ها برای اطلاع رسانی و ارتباط بیشتر با مراجعین و مربیان و دانشجویان و هنرجویان خود از سامانه پیامکی استفاده می کنند.

آموزشگاه های طراحی و دوخت نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما به عنوان مدیر یا مربی میتوانید با هنرجو در ارتباط باشید و از طریق ارسال پیامک اخبار و برنامه های جدید آموزشگاه را اعلام کرده و یا روزهای کلاس و یا آموزش های جلسه بعد را یادآوری کنید.

آموزشگاه خیاطی میتواند از ماژول های سامانه پیامکی استفاده های بیشماری داشته باشد. که در زیر به معرفی ماژول های پنل اس ام اس می پردازیم:

  • ماژول ارسال پیامک: عملکرد این بخش به گونه ای می باشد که انواع ارسال را از روی سامانه پیامکی می توانید انجام دهید. شامل ارسال براساس نقشه گوگل، ارسال براساس شهر و کدپستی، ارسال براساس اصناف خاص، ارسال براساس سن و جنسیت می باشد.

شما می توانید از طریق یکی از ارسال های نام برده برای تبلیغات و جذب هنرجو استفاده کنید.

  • ماژول تبریک تولد یا رویداد: شما از طریق ثبت اطلاعات شخصی هنرجو در دفترچه تلفن پنل پیامکی و تبریک تولد یا سالگرد ازدواج و یادآوری رویدادهای دیگر از طریق این ماژول می توانید با هنرجوی خود رابطه صمیمانه تری برقرارکنید.

 

  • ماژول نظرسنجی یا مسابقه: این ماژول این امکان را برای شما فراهم میکند تا میزان رضایت هنرجویان خود را درباره نحوه کار آموزشگاه، آموزش مربیان، برخورد پرسنل، محیط آموزشگاه و ارائه خدمات ارزیابی نمائید.
  • ماژول منشی پیامکی: این سیستم به شما کمک میکند تا با دریافت یک عدد تعیین شده از طریق پنل با همکاران و هنرجویان خود جهت اطلاع از برگزاری کلاس ها، تاریخ آزمون های فنی حرفه ای و موارد دیگر در ارتباط باشید. همچنین می توانید جهت دریافت پیامک از سوی هنرجویان جدید که شماره تلفن و آدرس آموزشگاه را می خواهند اطلاع رسانی کنید
  • ماژول پاسخ تبلیغاتی: نحوه عملکرد این ماژول به گونه ای است که برای تمامی پاسخ های دریافتی بر روی خط اختصاصی شما در سامانه پیامکی جهت پاسخ ارسال می گردد.
  • ماژول ارسال متناظر: ماژول ارسال متناظر به شما این امکان را می دهد تا به صورت همزمان با چندین پیامک متناظر به هنرجویان خود پیام هایی را اطلاع رسانی کنید.

 

  • ماژول دفترچه تلفن: یکی از امکانات مورد نیاز شما در سامانه پیامکی ماژول دفترچه تلفن می باشد که این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات شخصی هنرجویان ، مربیان و پرسنل آموزشگاه را در پنل ذخیره نموده و گروه مخاطبین مخصوص به خود را داشته باشید.

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x