لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

آرشیو پیامک های ارسالی

آرشیو پیامک های ارسالی

در پنل اس ام اس جدید شرکت ایده پردازان هر ماه پیامک های ارسالی و دریافتی آرشیو می شوند و کاربران برای ملاحظه پیامک های  ماه قبل باید آن ماه را جست و جو کنند . ممکن است افرادی که از سایر سامانه های پیام کوتاه استفاده کرده باشند این اتفاق برای آنها رخ نداده باشد . عده ایی از کاربران در مورد دلیل این مورد که چرا هر ما این اتفاق برای پیامک ها رخ می دهد سوال می پرسند، دلیل این امر که مثلا در سامانه قدیم چرا پیامک ها آرشیو نمی شدند و در این سیستم می شود این است که در سیستم قدیم ناچارا پیام ها را از سیستم حذف می کردیم و هیچ  پشتیبانی هم  از ارسال ها نداشتیم  اما در این سیستم  می توانید تا یک سال قبل هم گزارش ها را از ما دریافت کنید .

آرشیو شدن پیام ها در پنل اس ام اس جدید به دلیل اینکه بیشترین حجم دیتا در سیستم پیام کوتاه را گزارش ارسالی و دریافتی می باشد اگر آرشیو انجام نشود گزارش از اس ام اس ها بسیار کند انجام خواهد شد و اگر آرشیو را انجام ندهیم به ناچار باید پیام ها را از روی سیستم حذف کنیم  و چون در پنل اس ام اس جدید گزارش دلیوری و بلک لیست هم در سامانه نمایش می دهیم  گزارش ها خیلی سریعتر باید از سیستم حذف شوند .

دلیل دیگر آرشیو شدن چون ارسال پیامک ساده و انبوه مستقیما با گزارش ارسالی درگیر است اگر آرشیو صورت نگیرد به شدت در سیستم ارسال پیامک کندی احساس خواهد شد .

گزارش ها تا چه مدت در سیستم قابل مشاهده هستند ؟

کاربران گرامی به مدت سه ماه پیام ها را در سیستم می توانند مشاهده کنند و گزارش های  بعد از سه ماه  هم می توانند بعد از درخواست از طریق ایمیل دریافت کنند . برای افزایش سرعت سرور گزارش های بیش از سه ماه  در یک سرور دیگر نگهداری می شوند

به چه صورت می توان پیام های ماه گذشته را مشاهده کرد ؟

نحوه ی خروجی از گزارش های ماه قبل بدین صورت است که ، در منوی پیامک های ارسالی یا دریافتی ،  پنجره جستجو ، بازه زمانی ، سال ، ماه ، و تاریخ دلخواه را وارد و جست جو می کنید پیامهای ماه مربوطه به شما نمایش داده می شود ..

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x